Kurumsal

Zümrüt Kuyumculuk, siz özel müşterilerimize her biri benzersiz olarak tasarlanmış geniş ürün yelpazesini sunmayı kendisine amaç edinmiş. Zümrüt Kuyumcusu Konya ili Akşehir ilçesinde mağaza ve üretim yeri olarak hizmet veren bir firmadır. Başta Demirer Bilezik markası olmak üzere daha bir çok özel markayı bünyesinde toplayarak, müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Özel tasarımlı pırlanta, altın, gümüş, takı setlerimizi en iyi fiyat garantisiyle, alanında eğitim almış uzman personeliyle, yüzde yüz güvenli bir platformda ve sorunsuz olarak sunmaktadır.

Zümrüt Kuyumculuk yeni gelişmelere dinamik bir biçimde uyum sağlayarak, müşterilerine en iyi hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır. Kalitesi ödün vermeyen zengin ürün çeşidiyle, zarafet ve sadeliği bir arada sunan Demirer Bilezik markası ile modern kadının kendini güzel, şık ve zarif hissetmesini sağlamaktır. Bu kapsamda Zümrüt Kuyumculuk, tasarımcı düşüncenin kaliteyle birleştiği eşsiz bir tarz sunmaktadır.

Tasarıma, moda trendlerine, farklı modellere her zaman önem veren Zümrüt Kuyumculuk özel kreasyonu ile , bölgesinde, Türkiye’de ve Avrupa’da takı kullanıcısının zevkine hitap etmeyi başarmıştır.

Kaliteyi, uygun fiyatlarla sunmayı kendine prensip edinmiş olan Zümrüt Kuyumculuk, gerek kadın, gerek erkek, gerekse çocuk takılarında modayı kaliteyle birleştiren bir çizgi izliyor. Sizin de tercihiniz

ZÜMRÜT KUYUMCULUK & DEMİRER BİLEZİK